Teuta/ “Djemte e Detit” drejt Antalias
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 13 Janar 2014 11:30   Shtyp

teuta goooooooolEdhe Teuta ashtu si Partizani dhe Kukesi eshte nisur drejt Turqise. Pas tyre pritet qe te henen drejt Antalias te udhetoj edhe skuadra e Flamurtarit. Kater ekipet shqitare do te qendrojne atje per gati 15 dite dhe do te sterviten intesvisht po ashtu do te zhvillojne edhe shume ndeshje miqesore per te pare formen e tyre para se te rinise kampionati. Teuta e Soorentinos eshte nisur se fundmi drejt Turqise me nje numer te madh lojtaresh nderkohe qe pritet te mos qendrojne te gjithe pas kthimit ne Durres pasi italiani do te skarcoje disa prej tyre.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide