Endri Vrapi:Fasa pergatitore na solli te fitorja
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 22:54   Shtyp

endri vrapiGjate faze punuam shume qe te arrinim keto rezultate dhe ti japim Tiranes vendi e duhur sepse ky pozicjon nuk eshte ai qe i takon ketij ekipi.Tirana eshte super ekip qe imponon te jesh tifoz me te.Mendoj se po punohet shume qe te arrijme objektivin tone.Perderisa matematika na lejon ne do te luftojme dhe nese nuk do te ishim te bindur qe do tja arrijme qellim eshte e kote qe luajme.Un bera lojen time dhe mendoj qe po te ishte faull qdo nderhyrje do te ishte basketboll.Ishte lufte sportive sepse asnje nga ne nuk don te demtojne tjetrin.Ishte fitorja e pare e 2014-se dhe na gezoj shume.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide