Erando Karabeci:Ishim dominues
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 23:37   Shtyp

erando karabeciJam shume i kenaqur sepse ishte nje ndeshje shume e rendesishme jo per gjendjen ne klasifikim por per faktin qe luanim kunder Partizanit.Une ekam thene qe do te fitonim dhe kjo u realizua.Ne ishim dominues ne fushe dhe duhej te shenonim me shume gola.Nuk kemi fituar akoma luften ishte thjeshte nje betej.Nese arrijme te shpetojme eshte sikur te fitojme dy kampionate.Jam shume i kenaqur sepse i kisha bere thirrje tifozeve qe te ishin te shumte me premtimin qe do ta kthenim ne feste kete ndeshje dhe keshtu ndodhi.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide