Teuta:Shala demtohet gjate nxemjes
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 13:50   Shtyp

TeutaaaNje nga blerejet me te bujshme te janarit,mesfushori Rijat Shala,ishte planifikuar nga Sorrentino ta fillonte titullar ndeshjen e sotme ne Loro Boriçi.Gjate nxemjes ne fushen e blerte mesfushori kosovar ka pesuar nje demtim dhe do te zevenesohet nga shkodrani Ansi Nika.

komente