Mergjyshi:Ishim me fat por e merituam fitoren
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 16:49   Shtyp

artan mergjyshiPas fitores bindese 4-1 ne stadjumin e Vloren,trajneri Artan Mergjyshi u shpreh se nuk e priste nje fitore me keto shifra.Gjithashtu ai tha se duhet qe ekipi i tije te mbetet me kembe ne toke sepse kampionati eshte i gjate.Edhe Flamurtari pati mundesite e tij por nuk arriti te shenonte.Ne prodhuam shume dhe e detyruam Flamurtarin te dorezohej.Kur nuk shenon e peson.Te gjitha ndeshjet tani behen te veshtira sepse jo vetem qe ska ekipe te lehta por ekipet e tjera tashme e njohin Besen dhe impenjohen ne maksimum.Ne duhet te mbajme ne maksimum perqendrimin qe te arrijme objektivat tona.me kete forme jam i bindur qe do te bejme diqka te mire.Nje skuader qe vrapon eshte me afer fitores.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide