Teuta:Shkarkohet Sorrentino
nga Albaniassocer   E martë, 25 Shkurt 2014 00:58   Shtyp

TeutaaaDrejtuesit e Teutes kane vendosur shkarkim e trajnerit italian Sorrentino.Shkak i ketij shkarkimit kane qene rezultatet e dobeta te arritura nga Sorrentino qe zuri vendin e Maganit.Emrat qe perfliten per ta zevendesuar jane ato te Cungut dhe Ilir Dajes.

komente