Sampaio:Do ti marrim ndeshjet nje nga nje
nga Albaniassocer   E diel, 02 Mars 2014 16:23   Shtyp

partizani festeJam shume i kenaqur me ekipin sepse luajtem me ekipin me te mire te kampionatit.Ekip qe prej disa javesh shenon rregullisht dhe nuk humbet.Jam i kenaqur me mentalitetin e ekipit tim dhe si sillet ne fushe.Tani ne duhet te marrim qdo ndeshje me radhe.Per momentin kemi humbur vendin e dyte por deri ne fund do te luftojme per ta arritur.Nga pikpamja ime nuk dije qte them per pozicjonin e Memellit.Nese eshte jashte loje anesori ka bere nje pune te mire.Ajo qe pashe un ne kete ndeshje eshte qe skuadra e Skenderbeut nuk arriti te godiste porten tone dhe nr 10 i tyre(qe eshte lojtari me i mire) ishte komplet i izoluar dhe ne tentuam te fitonim deri ne fund.Nuk mund ta theme se ku do te arrijme por siƧ e thashe do te vazhdojme te marrim ndeshjet njera pas tjetres.

komente