Dorehiqet Agim Canaj
nga Albaniassocer   E martë, 11 Mars 2014 00:27   Shtyp

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Diten e sotme Vllaznia ka humbur trajneri e saje.Vlonjati Agim Canaj ka dhene doreheqjen pas takimit qe pati me kryebashkjakun Lorenc Luka.Canaj ka kuptuar qe smund ti japin me teper ekipit shkodran dhe ka vendosur ti leshojne rrugen dikujt tjeter.Per momentin timonin e ekipit do ta marrin zevendesit Nikaj dhe trajneri i portjereve Avenir Dani.

komente