Armando Cungu:Ja pse refuzova Vllaznine
nga Albaniassocer   E hënë, 17 Mars 2014 23:21   Shtyp

armando cunguIsh-trajneri i Kukesit,shkodrani Armando Cungu,tregoi arsyet e verteta pse refuzoi pankinen shkodrane."Une me shume keqeardhje u detyrova te refuzoi stolin e Vllaznise.Nuk doja te kaloja ne anen e personave qe po e shkaterrojne kete ekip.Vllaznia ka 3-4 sezone qe eshte ne kete gjendje te dobet.Un nuk dua qe neser pasner te kujtohet emri im si ai qe e dergoi ekipin ne kategorine e pare, nuk mund tja lejoj vedit qe femijet e mi nje dite te shihen si femijet e atij qe e zbriti Vllaznine sepse nuk kujtohet presidenti apo para ardhesi por ai qe ishte i fundit.Un u konsultova me miqe te mi dhe me dashamires dhe specialista te futbollit shkodran dhe arrita ne konkluzjonin qe me keqe ardhje ta refuzoja kete propozim por po e perseris jo pse nuk dua ta ndihmoj ekipin sepse me dridhen kembet kur e mendoj ku gjendet por sepse nuk dua te behem pjese e atyre qe po e shkaterrojne kete legjende te futbollit shqiptar".

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide