Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e Tiranes dhe Vllaznise
nga Albaniassocer   E shtunë, 13 Shtator 2014 12:57   Shtyp

FSHF 2Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denimet per Vllaznine dhe Tiranes pas ngjarjeve te renda te Loro Boriçit.

Ekipi i Vllaznise denohet me 1 milion leke gjobe dhe 10 ndeshje pa pranine e tifozeve.

Ekipi i Tiranes denohet me 15 ndeshje pa tifoza dhe 500 000 leke gjobe.

Gjithashtu grupi i tifozeve te organizuar te Tiranes, Fanatics, denohet deri ne fund te sezonit te mos marre pjese ne ndeshjet e Tiranes.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide