Merkato Kategoria Superiore
nga Albaniassocer   E premte, 09 Janar 2015 22:46   Shtyp

kategoria superioreVazhdojne levizjet e ekipeve shqipetare te Superiores.Mirel Cota eshte rikthyer tek Teuta sebashhku me mbrojtesin Shaqir Stafa,nga ky ekip eshte larguar Bardulla ne drejtim te Vllaznise.Tek Flamurtari jane afruar lojtare nga jashte Shqiperise.Keshtu nga Norvegjia eshte afruar mbrojtesi Avni Pepa kurse nga Vietnami vjen sulmuesi shqiptaro-francez Albin Hoxha dhe ne fund nga kampionati serb vjen mesfushori malazez Baco Nikolic.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide