Armando Cungu: Na ndeshkuan gabimet, nuk me pelqeu rezultati!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 03 Korrik 2015 23:06   Shtyp

armando cunguTrajneri i Lacit, Armando Cungu ka qene shume i merzitur me rezultatin final pas perfundimit te takimit La├ži-Inter Baku, duke treguar se loja e skuadres nuk i pergjigjej aspak rezultatit final, por gabimet e bera ndihmuan miqte.

"Luajtem me mire se kundershtari dhe e meritonim fitoren, por futbolli keshtu eshte. Nuk shfrytezuam rastet dhe u ndeshkuam me gabimet qe beme. Une vazhdoj te kem shprese te kualifikimi dhe jam i bindur se skuadra do ta kerkoje me cdo kusht avancimin ne turin e dyte", theksoi Cungu

komente