Alban Hoxha largohet me ambulance nga stadjumi
nga Albaniassocer   E diel, 01 Nentor 2015 18:44   Shtyp

alban-hoxha-portierNe ndeshjen qe po zhvillohet ne keto momente ne Niko Dovana te Durresit midis Teutes dhe Partizani ka pasur nje perplasje midis portjerit Alban Hoxha dhe mbrojtesit Krasniqi.Perplasja ndodhi rrethe minutes 76 dhe gardianit ju desh te largohej me ambulance nga stadjumi pasi kishte nje te ├žare ne nofull.Edhe Krasniqi u demtua por u mjekua ne fushe dhe vazhdoi ndeshjen rregullisht pasi ekipi kryeqytetas kishte kryer dy zevendesime dhe gjendja e Hoxhes ishte me shqetesuese.Kujtojme qe edhe Kalari ishte larguar nga fusha pas nje demtimit ne shpatull pak minuta me pare.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide