Gercaliu ne vend te Teqjes
nga Albaniassocer   E mërkurë, 09 Mars 2016 13:51   Shtyp

tirana soloMbrojtesi i Tiranes,Olsi Teqja,gjate nxemjes ka pesuar nje demtim dhe trajneri Daja ka vendosur qe ta zevendesojne me ish lojtarin e kombetares austriake,Ronald Gerçaliu.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide