Protestojne Fanatics para fillimit te ndeshjes
nga Albaniassocer   E mërkurë, 09 Mars 2016 14:29   Shtyp

20160309 135130Tifozat e organizuar te Tiranes ashtu siç kishin paralajmeruar nuk u futen ne shkallet e stadjumit per ndeshjen kunder Flamurtarit. por filluan nje protest kuder ekipit te tyre me kore dhe parulla.Kjo vjen edhe si pasoje e humbjes ne derbi kunder Partizanit.

komente