Ne fokus/ Zbulohet lidhja e Januzaj me nje kengetare greke
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 15:34   Shtyp

Tulisa ContostavlosAdnan Januzaj zbulohet te kete nje lidhje dashurore. 18 vjecari nga Kosova me talentin e tij po i cmend te gjithe ne Britani. Se fundmi ai mesohet te kete nje lidhje me nje kengetare te shume njohur ne Angli. Behet fjale per kengetaren pop, greken Tulisa Contostavlos. Bukuroshja e hiteve te njohura zbulohet ti kete vjedhur zemren Januzaj dhe se ne ditet e fundit kane qendruar bashke ne shtepine e djaloshit kosovar. Tulisa eshte 7 vite me e madhe se Januzaj por kjo per talentin e Manchesterit nuk ka perbere aspak problem.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide