Legjonaret:Shenojne Vullnet Basha dhe Besart Berisha
nga Albaniassocer   E diel, 25 Janar 2015 16:18   Shtyp

besart berishaVullnet Basha ka shenuar golin e tije te pare tek ekipi i Zaragozes mbreme ne sfiden kunder Recreativos te fituar nga vendasit 2-0.Basha shenoi golin e dyte ne minuten 67.

Besart Berisha ka shenuar golin e dyte per ekipin e tij Melbourne Victory ne barazimin 3-3 ne fushen e Perth Glory qe kryeson tabelen.Goli i Berishes ka ardhe pak para perfundimit te pjeses se pare dhe pikerisht ne minuten 42.Ky ishte goli i 8-te per Berishen qe pozicjonohet ne vendin e trete te golashenuesve te A-League.Po ne vend te tret gjendet edhe Melbourne Victory ne klasifikimin e kampionatit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide