HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E shtunë, 16. Prill 2011 - 16:30 h

AdaTomori
54

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Prill 2011
Match Time :16:30 h
 
  Eventet
Gol
  • 12' : Etrit NIKA ( 1 )
  • 38' : Etrit NIKA ( 2 )
  • 60' : Etrit NIKA ( 3 )
  • 85' : Ismet IDRIZI ( 1 )
  • 18' : Albano CAUSHAJ ( 1 )