HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 16 Janar 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 19. Nentor 2011 - 14:00 h

VloraKukësi
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Bledar MESI, Migen MASHA, Erjon PRIFTI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 32' : Denis HOXHA ( 1 )
  • 21' : Kreshnik IVANAJ ( 1 )
  • 45' : Milos JEVDJEVIC ( 1 )
  • 82' : Kreshnik IVANAJ ( 2 )
  Karton i verdhe
   • 35' : Juxhin BERBERI ( 1 )
   • 40' : Kreshnik IVANAJ ( 1 )
   • 42' : Sokol MZIU ( 1 )