HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 04. Maj 2014 - 18:00 h

KukësiLushnja
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Maj 2014
Match Time :18:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Erald DEMIRAJ, Melis DERVISHI, Rudin PRECA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Timeline
Kukësi
Penallti min 70 ::Sokol CIKALLESHIGol min 1 ::Sokol CIKALLESHIGol min 6 ::Vilfor HYSAGol min 26 ::Sokol CIKALLESHI


Gol min 31 ::Klevis GJONIGol min 31 ::Klevis GJONI
Lushnja
 Eventet
Penallti
 • 70' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  Gol
  • 1' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 6' : Vilfor HYSA ( 1 )
  • 26' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 31' : Klevis GJONI ( 1 )