HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 04. Maj 2014 - 18:00 h

LaciKastrioti
60

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Maj 2014
Match Time :18:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Blendi BRESHANI, Dojando MYFTARI, Nertil BREGASI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Timeline
Laci
Penallti min 58 ::Edvin BAKAJGol min 25 ::Emiliano CELAGol min 44 ::James ADENIYIGol min 51 ::James ADENIYIGol min 55 ::Kehinde OWOEYEGol min 75 ::Daniel JUBANI


Kastrioti
 Eventet
Penallti
 • 58' : Edvin BAKAJ ( 1 )
  Gol
  • 25' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 44' : James ADENIYI ( 1 )
  • 51' : James ADENIYI ( 1 )
  • 55' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
  • 75' : Daniel JUBANI ( 1 )