HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Isidor SEKSERI

Personal data

Picture of Isidor SEKSERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Isidor SEKSERI
Birthday (Age):19. Nentor 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--1-----
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--1-----
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--1-----
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia010--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo1001-------
Thursday December 24TeutavsShkumbini101--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia010--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--------
Saturday February 06LacivsShkumbini100--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana1001-------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana101--------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total28222-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti44-12-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti532---2-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1174---4-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1614212-3-----
Career Total3729824-11-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor