HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Elvis KOTORRI

Personal data

Picture of Elvis KOTORRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvis KOTORRI
Birthday (Age):30. Prill 1979 (45)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100------
Games total1200------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani77--------
Kategoria 1 2013-14Elbasani----------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22--------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini99----1---
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo----------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini99--------
Kategoria Superiore 2010-11Besa88--------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1717---11---
Career Total5252---12---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniPortier
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniPortier
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoPortier