HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Aldo MITRAJ

Personal data

Picture of Aldo MITRAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Aldo MITRAJ
Birthday (Age):12. Janar 1987 (37)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday March 09SkenderbeuvsTomori1001-------
Sunday April 07TomorivsApolonia1001-1-----
Friday April 12BylisvsTomori1001-------
Thursday May 09TomorivsTeuta1001-------
Games total4004-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci9453--5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci2-2-1-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Laci61511-2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia64231-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci2111--------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani22-21-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22--5-1-----
Kategoria 1 2012-13Iliria------------
Kategoria 1 2011-12Iliria11----------
Kategoria 1 2010-11Luftetari211---------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1-1---1-----
Career Total331617109-12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13IliriaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12IliriaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuSulmues