HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Gersi ARBRI

Personal data

Picture of Gersi ARBRI
Name:Gersi ARBRI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 16TomorivsFlamurtari100--1-----
Sunday September 23KastriotivsTomori100--1-----
Sunday September 30TomorivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01TeutavsTomori100--------
Sunday April 07TomorivsApolonia100--------
Friday April 12BylisvsTomori100--------
Saturday April 27LuftetarivsTomori100--------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total800--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44----3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Tomori853---5-----
Kategoria 1 2010-11Tomori22----1-----
Career Total14113---9--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMbrojtes