HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- GlvASC
1same(1)Pogradeci5221171336:1224
2up(3)Tomori4421142535:1619
4up(5)Beselidhja4021117329:1217
3down(2)Kamza4421128130:1317
5down(4)Apolonia4021124533:2013
8same(8)Lushnja2621821126:188
6same(6)Mamurras302193917:170
12up(14)Vlora2221641121:26-5
13down(10)Burreli2221641118:25-7
7same(7)Gramozi2821911126:34-8
14down(13)Ada2021621323:32-9
9same(9)Luftetari252167812:22-10
10up(11)Terbuni2421731119:31-12
16down(15)Partizani1521431413:28-15
15up(16)Gramshi1821461112:27-15
11up(12)Bilisht Sport2421731127:44-17


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation