HOT NEWS
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
E enjte, 23 Shkurt 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team Info - HAJVALIA
HAJVALIA
Club Name:KF HAJVALIA
Team Name:HAJVALIA
Short Name:HAJ

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Raiffeisen Liga - Kosove 12 2 0 0/0/2 1:6 0
2015-16 Raiffeisen Liga - Kosove 2 31 55 16/7/8 39:23 0
2014-15 Raiffeisen Liga - Kosove 4 29 47 13/8/8 42:31 0
2013-14 Raiffeisen Liga - Kosove 10 27 31 8/7/12 27:28 22
2012-13 Raiffeisen Liga - Kosove 4 33 46 12/10/11 43:40 0