HOT NEWS
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e canada meds viagra Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e cialisis in canada Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e price of cialis in canada Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e viagra tablets sale T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e canadian healthcare pharmacy dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e brand name viagra reviews Shkodres publikon emrat e viagra united pharmacy te a... » Lidhur me incidentet e mail order viagra without prescription rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
Kategoria Superiore/ Elbasani - Teuta 1-5 » Elbasani shkatërrohet nga Teuta ELBASANI-TEUTA&nb...
Mergjyshi:Po punohet per te rrezuar Besen » Artan Mergjyshi,trajneri i Beses u tregua shume i ...
E enjte, 18 Shtator 2014
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e cialis dosage ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 01. Tetor 2011 - 16:00 h

DRITA BESA
5 1

 Detajet e generic cialis pills com ndeshjes
Match Date : E shtunë, 01 Tetor 2011
Match Time : 16:00 h
 
  Eventet
OWN GOAL
  • 48' : Shpëtim ZHARA ( 1 )
  Gol
  • 14' : Florent OSMANI ( 1 )
  • 46' : Florent OSMANI ( 2 )
  • 57' : Florent OSMANI ( 3 )
  • 90-2' : Florent OSMANI ( 4 )
  • ' : Krenar VOKSHI ( 1 )