HOT NEWS
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e levitra vs viagra para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e generic cialis Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e how to get cialis in canada Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e cialis canadian cost Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e how much cialis T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e buy generic cialis dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e us cialis sales Shkodres publikon emrat e cialis once daily te a... » Lidhur me incidentet e china viagra rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
E martë, 23 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Alban DULAZEKA

Personal data

Picture of Alban DULAZEKA
Nationality: Republika e Kosoves Republika e purchase cialis cheap Kosoves
Name: Alban DULAZEKA
Birthday (Age): 05. Maj 1988 (26)
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq OWN GOAL Penallti Demtim Penallti e humbur
e diel gusht 21 VELLAZNIMI vs PRISHTINA 1 0 0 - - - - - - - -
e shtunë gusht 27 LIRIA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e mërkurë shtator 07 VELLAZNIMI vs DRENICA 1 0 0 - - 1 - - - - -
e diel shtator 11 DRITA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e diel shtator 18 VELLAZNIMI vs TREPCA 89 1 0 0 - - 1 - - - - -
e diel shtator 25 VELLAZNIMI vs HYSI 1 0 0 - - 1 1 - - - -
e mërkurë tetor 12 BESA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e diel tetor 30 PRISHTINA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e shtunë nëntor 05 VELLAZNIMI vs LIRIA 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 9 0 0 - - 3 1 - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq OWN GOAL Penallti Demtim Penallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 VELLAZNIMI 9 9 - - - - 3 1 - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 VELLAZNIMI - - - - - - - - - - - -
Superkupa Kosoves LIRIA - - - - - - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 LIRIA 3 3 - - 2 - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 VELLAZNIMI 1 1 - 1 1 - - - - - - -
Career Total 13 13 - 1 3 - 3 1 - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 2011-12 VELLAZNIMI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 2012-13 VELLAZNIMI Mesfushor
Superkupa Kosoves 2011 LIRIA PLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 2010-11 LIRIA Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 2009-10 VELLAZNIMI PLAYERS