HOT NEWS
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
Protestojne Fanatics para fillimit te ndeshjes » Tifozat e organizuar te Tiranes ashtu siç kishin p...
Gercaliu ne vend te Teqjes » Mbrojtesi i Tiranes,Olsi Teqja,gjate nxemjes ka pe...
Klevis Dalipi:Se kuptoj mobilizimin e tepert te Te... » Pas perfundimit te ndeshjes Terbuni-Partizani 0-0,...
E martë, 03 Maj 2016
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Skënder SHENGJYLI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Skënder SHENGJYLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Skënder SHENGJYLI
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI8
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI-
Career Total8

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMITranjer
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMITranjer