HOT NEWS
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
E enjte, 23 Shkurt 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Team Info - Tomorri
Tomorri
Club Name:KS Tomorri
Team Name:Tomorri
Short Name:TOM

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Kategoria 1 11 14 19 5/4/5 9:8 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 27 2 0 0/0/2 0:4 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 30 2 0 0/0/2 0:5 0
2014-15 Kategoria 1 14 27 32 9/5/13 21:38 31
2013-14 Kategoria 1 6 30 42 12/6/12 28:36 27
2012-13 Kategoria Superiore 12 26 19 4/7/15 30:50 37
2011-12 Kategoria Superiore 1 1 3 0/1/0 0:0 1
2011-12 Kupa e Shqiperise 25 2 1 0/1/1 0:1 0
2011-12 Kategoria Superiore 10 26 28 8/4/14 36:47 32
2010-11 Kupa e Shqiperise 32 2 1 0/1/1 2:4 0
2010-11 Kategoria 1 2 27 56 18/2/7 45:23 20