HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
 Kronika e ndeshjes: Ndeshjet 8 - E martë, 05. Shtator 2017 - 22:45 h

MaqedoniShqiperi
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 05 Shtator 2017
Match Time :22:45 h
Match number :1
 
 

 Formacionet
Portier
    Mbrojtes
      Mesfushor
        Sulmues

           Zevendesimet

            Tranjer
               Eventet
              Gol
                • 52' : Odhise ROSHI ( 1 )
                Karton i verdhe
                • 65' : Kiro RISTEVSKI ( 1 )
                • 37' : Mergim MAVRAJ ( 1 )
                • 42' : Burim KUKELI ( 1 )
                • 67' : Odhise ROSHI ( 1 )
                • 87' : Migjen BASHA ( 1 )