HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 16 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
Club information KF Tirana
CLUB EMBLEM - KF Tirana
Address:
KF Tirana,
Stadiumi Selman Stermasi, Tirana-Albania,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Phone: +355 4 2256899 Fax: +355 4 2256899 President: Refik HALILI General Manager: Rauf DIMRAJ Founded: 1920 Playground 1: Stadiumi "Selman Stërmasi" Playground 2: Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Tirana (TIR)