HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 12 Shkurt 2020 15:00 h
 
Partizani vs Beselidhja
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 12 Shkurt 2020
Match Time :15:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Partizani Stats Beselidhja
21 Current rank 5
4 Matches 4
2/0/2 W/D/L (Total) 3/0/1
1/0/1 W/D/L (Home)2/0/0
1/0/1 W/D/L (Away)1/0/1
0Points0
5 : 6 Goals8 : 3
-1 Difference5
Partizani - Vora 1:0 Highest won homeBeselidhja - Partizani 3:0
Partizani - Beselidhja 1:3 Highest loss home----
Vora - Partizani 0:3 Highest won awayPartizani - Beselidhja 1:3
Beselidhja - Partizani 3:0 Highest loss awayKorabi - Beselidhja 2:1


History of matches
Kupa e Shqiperise 2019-20
4E mërkurë, 29. Janar 202014:00Beselidhja-Partizani3-0
5E mërkurë, 12. Shkurt 202013:00Partizani-Beselidhja1-3
Kupa e Shqiperise 2016-17
4E mërkurë, 26. Tetor 201614:00Beselidhja-Partizani1-0
5E mërkurë, 16. Nentor 201613:30Partizani-Beselidhja1-1
Kategoria 1 2010-11
3E shtunë, 25. Shtator 201016:00Beselidhja-Partizani1-0
18E shtunë, 12. Shkurt 201113:00Partizani-Beselidhja1-2
Kategoria 1 2012-13
14E shtunë, 01. Dhjetor 201214:00Beselidhja-Partizani1-2
29E shtunë, 04. Maj 201317:00Partizani-Beselidhja1-1
Kategoria 1 2009-10
5E shtunë, 26. Shtator 200916:00Partizani-Beselidhja2-0Match Report
20E shtunë, 27. Shkurt 201014:00Beselidhja-Partizani0-2