HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 12 Shkurt 2020 15:00 h
 
Tirana vs Kastrioti
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 12 Shkurt 2020
Match Time :15:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Tirana Stats Kastrioti
3 Current rank 38
4 Matches 4
3/1/0 W/D/L (Total) 1/0/3
2/0/0 W/D/L (Home)1/0/1
1/1/0 W/D/L (Away)0/0/2
0Points0
11 : 1 Goals3 : 9
10 Difference-6
Tirana - Shenkolli 4:0 Highest won homeKastrioti - Iliria 1:0
---- Highest loss homeKastrioti - Tirana 1:3
Kastrioti - Tirana 1:3 Highest won away----
---- Highest loss awayTirana - Kastrioti 4:0


History of matches
Kupa e Shqiperise 2019-20
4E mërkurë, 29. Janar 202014:00Kastrioti-Tirana1-3
5E mërkurë, 12. Shkurt 202013:00Tirana-Kastrioti4-0
Kupa e Shqiperise 2015-16
3E mërkurë, 21. Tetor 201514:30Kastrioti-Tirana1-5
4E mërkurë, 04. Nentor 201514:00Tirana-Kastrioti2-1
Kategoria Superiore 2018-19
7E mërkurë, 03. Tetor 201813:45Kastrioti-Tirana2-3
Kategoria Superiore 2013-14
6E mërkurë, 02. Tetor 201314:00Tirana-Kastrioti1-0
17E shtunë, 01. Shkurt 201414:00Kastrioti-Tirana0-0
31E mërkurë, 30. Prill 201416:00Kastrioti-Tirana2-3
Kategoria Superiore 2012-13
7E diel, 21. Tetor 201214:00Tirana-Kastrioti0-0
20E diel, 31. Mars 201314:00Kastrioti-Tirana0-3
Kategoria Superiore 2011-12
2E shtunë, 17. Shtator 201116:00Kastrioti-Tirana2-3
15E diel, 04. Mars 201214:00Tirana-Kastrioti1-0
Kategoria Superiore 2009-10
6E shtunë, 03. Tetor 200915:30Tirana-Kastrioti1-1Match Report
17E mërkurë, 23. Dhjetor 200913:30Kastrioti-Tirana0-1Match Report
23E shtunë, 06. Mars 201014:00Tirana-Kastrioti0-1Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
4E hënë, 20. Shtator 201016:00Kastrioti-Tirana0-0
15E premte, 17. Dhjetor 201013:00Tirana-Kastrioti4-0Match Report
24E shtunë, 12. Mars 201114:00Kastrioti-Tirana2-0