HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Mars 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 12 Shkurt 2020 15:00 h
 
Laci vs Bylis
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 12 Shkurt 2020
Match Time :15:00 h
Match number :7
 

Head-to-head

Laci Stats Bylis
9 Current rank 7
4 Matches 4
2/1/1 W/D/L (Total) 2/0/2
2/0/0 W/D/L (Home)1/0/1
0/1/1 W/D/L (Away)1/0/1
0Points0
7 : 4 Goals9 : 5
3 Difference4
Laci - Elbasani 4:0 Highest won homeBylis - Laci 2:0
---- Highest loss homeBylis - Pogradeci 1:2
---- Highest won awayPogradeci - Bylis 0:4
Bylis - Laci 2:0 Highest loss awayLaci - Bylis 3:2


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
7E diel, 06. Tetor 201914:00Laci-Bylis0-0
16E mërkurë, 18. Dhjetor 201913:00Bylis-Laci1-0
Kupa e Shqiperise 2019-20
4E enjte, 30. Janar 202014:00Bylis-Laci2-0
5E mërkurë, 12. Shkurt 202013:00Laci-Bylis3-2
Kategoria Superiore 2019-20
25E mërkurë, 04. Mars 202014:00Laci-Bylis2-1
Kategoria Superiore 2015-16
4E diel, 20. Shtator 201516:00Laci-Bylis3-1
Kupa e Shqiperise 2015-16
3E mërkurë, 21. Tetor 201514:30Bylis-Laci0-0
4E mërkurë, 04. Nentor 201514:00Laci-Bylis3-2
Kategoria Superiore 2015-16
13E shtunë, 28. Nentor 201513:00Bylis-Laci1-0
22E diel, 21. Shkurt 201614:00Laci-Bylis0-1
31E hënë, 25. Prill 201616:00Bylis-Laci1-0
Kupa e Shqiperise 2016-17
4E mërkurë, 26. Tetor 201614:00Bylis-Laci1-1
5E mërkurë, 16. Nentor 201613:30Laci-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2013-14
4E diel, 22. Shtator 201314:00Laci-Bylis1-0
15E shtunë, 14. Dhjetor 201313:30Bylis-Laci1-0
24E shtunë, 15. Mars 201414:25Bylis-Laci0-3
Kupa e Shqiperise 2018-19
4E mërkurë, 23. Janar 201913:00Bylis-Laci2-0
5E mërkurë, 06. Shkurt 201913:30Laci-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2012-13
8E diel, 28. Tetor 201214:00Bylis-Laci4-0
21E diel, 07. Prill 201314:00Laci-Bylis3-1
Kategoria Superiore 2011-12
2E premte, 16. Shtator 201116:00Laci-Bylis2-2
15E shtunë, 03. Mars 201214:00Bylis-Laci3-0
Kupa e Shqiperise 2012-2013
2E premte, 17. Maj 201315:30Laci-Bylis1-0
Kategoria Superiore 2010-11
6E enjte, 30. Shtator 201015:30Laci-Bylis3-1
17E shtunë, 22. Janar 201113:03Bylis-Laci1-2
31E premte, 29. Prill 201116:30Bylis-Laci1-0