HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E shtunë, 19 Tetor 2019 20:00 h
 
Tirana vs Laci
 

Match details
Match Date :E shtunë, 19 Tetor 2019
Match Time :20:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Tirana Stats Laci
1 Current rank 3
36 Matches 36
21/7/8 W/D/L (Total) 19/7/10
11/4/3 W/D/L (Home)13/2/3
10/3/5 W/D/L (Away)6/5/7
70Points64
66 : 34 Goals60 : 33
32 Difference27
Tirana - Luftetari 5:1 Highest won homeLaci - Luftetari 4:0
Tirana - Kukësi 1:3 Highest loss homeLaci - Partizani 1:3
Luftetari - Tirana 0:5 Highest won awaySkenderbeu - Laci 1:4
Laci - Tirana 2:0 Highest loss awayKukësi - Laci 3:1


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
8E shtunë, 19. Tetor 201917:00Tirana-Laci2-1
17E diel, 22. Dhjetor 201913:00Laci-Tirana1-2
26E diel, 08. Mars 202017:00Tirana-Laci1-0
35E premte, 24. Korrik 202017:45Laci-Tirana2-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
3E mërkurë, 08. Prill 201517:00Tirana-Laci0-0
4E mërkurë, 22. Prill 201515:30Laci-Tirana1-0
Kategoria Superiore 2015-16
2E shtunë, 29. Gusht 201517:00Laci-Tirana1-1
11E enjte, 19. Nentor 201514:00Tirana-Laci0-0
20E diel, 07. Shkurt 201613:00Laci-Tirana0-3
29E diel, 10. Prill 201619:00Tirana-Laci1-0
Kategoria Superiore 2016-17
2E diel, 11. Shtator 201616:00Laci-Tirana0-0
11E diel, 20. Nentor 201617:00Tirana-Laci1-0
20E diel, 05. Shkurt 201714:00Laci-Tirana1-0
29E shtunë, 15. Prill 201719:00Tirana-Laci0-0
Kategoria Superiore 2018-19
8E diel, 07. Tetor 201816:45Tirana-Laci0-1
Kategoria Superiore 2013-14
1E diel, 01. Shtator 201317:00Tirana-Laci0-0
12E diel, 24. Nentor 201313:05Laci-Tirana1-0
26E shtunë, 29. Mars 201415:00Tirana-Laci2-0
Kategoria Superiore 2012-13
13E diel, 02. Dhjetor 201214:00Tirana-Laci2-1
26E premte, 10. Maj 201317:00Laci-Tirana0-0
Kupa e Shqiperise 2011-12
6E mërkurë, 26. Tetor 201114:00Laci-Tirana0-1
Kategoria Superiore 2011-12
12E shtunë, 17. Dhjetor 201113:00Tirana-Laci1-0
25E shtunë, 05. Maj 201217:00Laci-Tirana0-1
Kategoria Superiore 2009-10
29E martë, 21. Prill 200914:00Tirana-Laci1-2Match Report
11E diel, 22. Nentor 200913:00Laci-Tirana1-0Match Report
22E shtunë, 20. Shkurt 201014:00Tirana-Laci1-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
5E diel, 26. Shtator 201016:05Tirana-Laci2-0
16E premte, 24. Dhjetor 201013:00Laci-Tirana1-1
27E hënë, 11. Prill 201116:00Tirana-Laci4-0
Kategoria Superiore 2014-15
5E shtunë, 20. Shtator 201414:00Laci-Tirana2-0
14E diel, 30. Nentor 201414:00Tirana-Laci0-0
23E diel, 22. Shkurt 201514:00Laci-Tirana3-0
32E diel, 26. Prill 201519:00Tirana-Laci1-0