HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E hënë, 15 Qershor 2020 20:00 h
 
Skenderbeu vs Laci
 

Match details
Match Date :E hënë, 15 Qershor 2020
Match Time :20:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Skenderbeu Stats Laci
4 Current rank 3
36 Matches 36
17/7/12 W/D/L (Total) 19/7/10
11/3/4 W/D/L (Home)13/2/3
6/4/8 W/D/L (Away)6/5/7
58Points64
42 : 43 Goals60 : 33
-1 Difference27
Skenderbeu - Partizani 4:1 Highest won homeLaci - Luftetari 4:0
Skenderbeu - Bylis 0:3 Highest loss homeLaci - Partizani 1:3
Vllaznia - Skenderbeu 0:1 Highest won awaySkenderbeu - Laci 1:4
Vllaznia - Skenderbeu 4:0 Highest loss awayKukësi - Laci 3:1


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
2E mërkurë, 28. Gusht 201916:00Laci-Skenderbeu1-2
11E shtunë, 02. Nentor 201917:00Skenderbeu-Laci1-4
20E hënë, 03. Shkurt 202014:00Laci-Skenderbeu1-0
29E hënë, 15. Qershor 202017:00Skenderbeu-Laci1-1
Kategoria Superiore 2015-16
6E hënë, 05. Tetor 201514:00Laci-Skenderbeu0-3
15E diel, 06. Dhjetor 201516:00Skenderbeu-Laci4-0
24E shtunë, 05. Mars 201614:00Laci-Skenderbeu0-2
Kupa e Shqiperise 2015-16
8E mërkurë, 06. Prill 201616:00Laci-Skenderbeu1-0
9E mërkurë, 20. Prill 201615:30Skenderbeu-Laci2-1
Kategoria Superiore 2015-16
33E mërkurë, 04. Maj 201615:30Skenderbeu-Laci6-1
Kategoria Superiore 2016-17
3E shtunë, 17. Shtator 201617:00Skenderbeu-Laci1-0
12E shtunë, 26. Nentor 201614:00Laci-Skenderbeu0-1
Kupa e Shqiperise 2016-17
6E mërkurë, 01. Shkurt 201714:00Laci-Skenderbeu1-1
Kategoria Superiore 2016-17
21E shtunë, 11. Shkurt 201714:00Skenderbeu-Laci1-0
Kupa e Shqiperise 2016-17
7E mërkurë, 15. Shkurt 201713:30Skenderbeu-Laci1-0
Kategoria Superiore 2016-17
30E diel, 23. Prill 201716:00Laci-Skenderbeu1-5
Kategoria Superiore 2017-18
5E enjte, 12. Tetor 201717:00Skenderbeu-Laci2-1
14E diel, 10. Dhjetor 201713:00Laci-Skenderbeu1-0
23E diel, 04. Mars 201817:00Skenderbeu-Laci4-0
32E shtunë, 05. Maj 201816:00Laci-Skenderbeu3-2
Kategoria Superiore 2018-19
3E premte, 31. Gusht 201819:45Skenderbeu-Laci1-1
12E mërkurë, 07. Nentor 201814:00Laci-Skenderbeu2-0
Kategoria Superiore 2013-14
7E diel, 06. Tetor 201317:00Skenderbeu-Laci2-1
18E diel, 09. Shkurt 201413:00Laci-Skenderbeu2-2
33E shtunë, 10. Maj 201417:00Skenderbeu-Laci1-2
Kategoria Superiore 2012-13
4E hënë, 24. Shtator 201219:00Skenderbeu-Laci3-0
17E premte, 01. Mars 201314:00Laci-Skenderbeu0-2
Kategoria Superiore 2011-12
4E diel, 02. Tetor 201115:00Laci-Skenderbeu2-1
17E diel, 18. Mars 201213:00Skenderbeu-Laci3-0
Kategoria Superiore 2009-10
1E diel, 23. Gusht 200917:00Skenderbeu-Laci4-3Match Report
12E shtunë, 28. Nentor 200914:00Laci-Skenderbeu0-0Match Report
32E premte, 14. Maj 201016:30Laci-Skenderbeu1-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
9E shtunë, 30. Tetor 201014:00Laci-Skenderbeu0-1
20E shtunë, 12. Shkurt 201116:02Skenderbeu-Laci2-1
29E mërkurë, 20. Prill 201116:30Skenderbeu-Laci2-0
Kupa e Shqiperise 2013-14
1E mërkurë, 12. Shkurt 201414:00Laci-Skenderbeu0-1
2E mërkurë, 26. Shkurt 201414:00Skenderbeu-Laci2-0
Kategoria Superiore 2014-15
2E shtunë, 30. Gusht 201417:00Skenderbeu-Laci2-0
11E diel, 02. Nentor 201413:00Laci-Skenderbeu0-2
20E shtunë, 31. Janar 201514:00Skenderbeu-Laci0-0
29E shtunë, 04. Prill 201514:00Laci-Skenderbeu1-0