HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1 same (1) Skenderbeu 4 3 1 0 6 10
2 up (6) Kukësi 4 2 1 1 2 7
3 same (3) Partizani 4 2 1 1 1 7
4 down (2) Flamurtari 4 2 1 1 0 7
5 down (4) Laci 4 1 3 0 1 6
6 up (7) Kamza 4 2 0 2 1 6
7 down (5) Teuta 4 1 2 1 0 5
8 up (9) Tirana 4 1 1 2 -1 4
9 down (8) Kastrioti 4 1 0 3 -5 3
10 same (10) Luftetari 4 0 0 4 -5 0


Kampion - Liga e Kampioneve Europa Lige Kategoria e Pare