HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 13 Nentor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
KlasifikimiPozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
7up(8)Skenderbeu12525-817
8down(7)Vllaznia12444016
9same(9)Luftetari12147-147
10same(10)Flamurtari12048-154
6down(5)Teuta12462118
5down(3)Kukësi12534518
2same(2)Bylis125521020
3up(6)Laci12543819
4same(4)Tirana12543619
1same(1)Partizani12642722


Kampion - Liga e Kampioneve Europa Lige Play-Out Kategoria e Pare