HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Dhjetor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201721:00 hTeuta - Luftetari2-1thumbs_down.png
217.09.201718:00 hLaci - Luftetari0-1thumbs_up.png
323.09.201716:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
430.09.201719:00 hFlamurtari - Luftetari0-0draw.png
512.10.201716:00 hLuftetari - Kamza1-2thumbs_down.png
616.10.201719:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_down.png
721.10.201716:00 hLuftetari - Kukësi0-3thumbs_down.png
828.10.201719:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_down.png
904.11.201716:00 hLuftetari - Lushnja2-0thumbs_up.png
1015.11.201716:00 hLuftetari - Teuta2-3thumbs_down.png
1120.11.201716:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
1226.11.201716:00 hVllaznia - Luftetari2-1thumbs_down.png
1304.12.201715:00 hLuftetari - Flamurtari1-1draw.png
1410.12.201715:00 hKamza - Luftetari0-1thumbs_up.png
1517.12.201715:00 hLuftetari - Partizani- 
1620.12.201716:00 hKukësi - Luftetari- 
1723.12.201716:00 hLuftetari - Skenderbeu- 
1815.01.201816:00 hLushnja - Luftetari- 
1920.01.201816:00 hTeuta - Luftetari- 
2027.01.201816:00 hLaci - Luftetari- 
2104.02.201816:00 hLuftetari - Vllaznia- 
2209.02.201816:00 hFlamurtari - Luftetari- 
2318.02.201816:00 hLuftetari - Kamza- 
2424.02.201816:00 hPartizani - Luftetari- 
2503.03.201817:00 hLuftetari - Kukësi- 
2610.03.201817:00 hSkenderbeu - Luftetari- 
2717.03.201817:00 hLuftetari - Lushnja- 
2828.03.201818:00 hLuftetari - Teuta- 
2901.04.201818:00 hLuftetari - Laci- 
3008.04.201818:00 hVllaznia - Luftetari- 
3114.04.201819:00 hLuftetari - Flamurtari- 
3222.04.201819:00 hKamza - Luftetari- 
3328.04.201819:00 hLuftetari - Partizani- 
3405.05.201819:00 hKukësi - Luftetari- 
3512.05.201819:00 hLuftetari - Skenderbeu- 
3619.05.201819:00 hLushnja - Luftetari-