HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 13 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for Tirana Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 18.08.2018 21:45 h Tirana - Kamza0-1 thumbs_down.png
2 24.08.2018 21:45 h Tirana - Teuta0-0 draw.png
3 02.09.2018 18:45 h Kukësi - Tirana3-1 thumbs_down.png
4 16.09.2018 20:45 h Tirana - Luftetari3-1 thumbs_up.png
5 22.09.2018 20:45 h Skenderbeu - Tirana1-1 draw.png
6 28.09.2017 21:45 h Tirana - Partizani0-1 thumbs_down.png
7 03.10.2018 15:45 h Kastrioti - Tirana2-3 thumbs_up.png
8 07.10.2018 18:45 h Tirana - Laci0-1 thumbs_down.png
9 22.10.2018 20:00 h Flamurtari - Tirana1-0 thumbs_down.png
10 27.10.2018 16:00 h Kamza - Tirana1-1 draw.png
11 02.11.2018 16:00 h Teuta - Tirana2-1 thumbs_down.png
12 06.11.2018 20:00 h Tirana - Kukësi0-0 draw.png
13 11.11.2018 16:00 h Luftetari - Tirana2-1 thumbs_down.png
14 25.11.2018 16:00 h Tirana - Skenderbeu-  
15 02.12.2018 16:00 h Partizani - Tirana-