HOT NEWS
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretenimet qe ka kroati,Pero Pejic, n...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e best way to use cialis Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e real viagra without prescription Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e order no rx cialis Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e viagra rx T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e buy brand viagra dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e purchase cialis cheap Shkodres publikon emrat e pfizer mexico viagra te a... » Lidhur me incidentet e buying cialis rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
Kategoria Superiore/ Elbasani - Teuta 1-5 » Elbasani shkatërrohet nga Teuta ELBASANI-TEUTA&nb...
E shtunë, 20 Shtator 2014
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: Java e Dyte e Superliges

Java e Dyte e Superliges 5 years 3 weeks ago #7

TIRANA - SKENDERBEU
LACI - GRAMOZI
SHKUMBINI - BESA
VLLAZNIA - APOLONIA ora 19:00
TEUTA - KASTRIOTI
FLAMURTARI – DINAMO
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e Dyte e Superliges 5 years 1 week ago #9

 • Vllaznia
 • Vllaznia's Avatar
 • OFFLINE
 • Fresh Boarder
 • Posts: 3
 • Karma: 0
Ndeshjet kane perfundu me kta rezultate:

TIRANA - SKENDERBEU 0-1
LACI - GRAMOZI 1-1
SHKUMBINI - BESA 1-2
VLLAZNIA - APOLONIA 1-0
TEUTA - KASTRIOTI 2-1
FLAMURTARI – DINAMO 0-3
Forca Vllaznia
Last Edit: 5 years 1 week ago by Vllaznia.
The administrator has disabled public write access.
 • Page:
 • 1
Time to cialis 40mg create page: 0.237 seconds