HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Kupa Maqedonisë/ Shkendija falenderon tifozët
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 25 Maj 2013 16:59    pdfShtypEmail
ballistetEdhe pse të pakënaqur që finalja e Kupës ndërmjet Shkëndijës dhe Teteksit, u ndërpre si pasojë e sharjeve në baza nacionale ndërmjet grupeve rivale të tifozëve, nga tabori i...
Lexo ma...
 
Kupa Maqedonisë/ Finalja e Kupës të dielën, pa publik
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 23 Maj 2013 22:18    pdfShtypEmail
kupa_e_maqedonis___132304198Finalja e Kupës së Maqedonisë, mes Shkëndijës dhe Teteksit do të luhet të dielën, por pa prezencën e publikut . Ky është vendimi i marrë nga Komisioni për gara pranë FFM-së, pasi...
Lexo ma...
 
Në fokus/ Finalja e Kupës në Maqedoni riluhet të djelën
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 23 Maj 2013 18:13    pdfShtypEmail
maqedoni_kupaTë mërkurën në mbrëmje u anullua finalja e Kupës së Maqedonisë mes Shkëndijës së Tetovës dhe Teteksit. Federata e Futbollit në Maqedoni ka përcaktuar një ditë më pas ditën se kur do...
Lexo ma...
 
Kupa Maqedonisë/ Shaqiri dhe Mihajlov: Politika mposhti sportin!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 23 Maj 2013 00:06    pdfShtypEmail
artim_shaqiriAtmosfera nën tribunën Veriore të stadiumit “Filipi i Dytë” ka qenë mjaftë zhgënjyese, për shkak të skandalit të ndërprerjes së finalës së Kupës së Maqedonisë.

Trajneri i...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL