HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Ne fokus/ Shkëndija ankesë te UEFA per incidentet në ndeshjen e fundjavës me Teteksin
nga AlbaniaSoccer    E premte, 14 Dhjetor 2012 09:09    pdfShtypEmail
Flamuri_i_shqyerKlubi shqiptar i Maqedonisë, Shkëndija e Tetovës ka vendosur të njoftojë UEFA-n për incidentet e rënda që ndodhën gjatë fundjavës së kaluar me Teteksin.

Në stadiumin “Gjorçe...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Tifozët maqedonas dogjën flamurin shqiptar
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 10 Dhjetor 2012 07:24    pdfShtypEmail
flamur_i_djeThirrje antishqiptare në derbin e Tetovës mes Tekstsit dhe Shkëndijës e cila me kërkesë të Teteksit u zhvillua në Gjorçe Petrov të Shkupit. Tifozët e bashkuar maqedonas në këtë...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Tifozët maqedonas rrahin tre shqiptar, mes tyre një vajzë 15 vjeçare
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 10 Dhjetor 2012 07:14    pdfShtypEmail
dhuna-stadiumIncident i rëndë ka ndodhur në lagjen Gjorçe Petrov pas mbarimit të ndeshjes Teteks-Shkendija. Huliganët maqedonas, të cilët ndërprenë ndeshjen duke hyrë në fushë dhe duke sulmuar...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Ndërpritet ndeshja Teteks-Shkëndija
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 10 Dhjetor 2012 07:05    pdfShtypEmail
shkendijaNdeshja e fundit se fazes se pare ndërmjet Teteksit dhe Shkëndijës e cila pa ndonjë arsye të madhe u zhvendos të luhet nga Tetova në Shkup nuk gjeti përfundimin e saj. Ndeshja u ndërpre...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL