HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Maqedoni/ Renova fiton Kupen e Maqedonise, Shqiptaret ne feste
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 03 Maj 2012 19:21    pdfShtypEmail
renova_fituesSkuadra e Renovës ka arritur një tjetër sukses historik, pasi të mërkurën për herë të parë fitoi trofeun e Kupës së Maqedonisë, duke i’a bashkuar këtë sukses titullit të...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Serbet i tremben incidenteve ne Shkup
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 16 Korrik 2011 16:36    pdfShtypEmail
ballistetTe marten ne 19 korrik Shkupi do te mbushet plot e perplot nga shqipetaret e ardhur nga te gjitha trevat. Mediat serbe, ato kosovare dhe mediat shqiptare ne maqedoni shkruajne se parashikohet qe ne...
Lexo ma...
 
Champions League/ Partizani Beogradit – Shkendija 4-0
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 13 Korrik 2011 22:14    pdfShtypEmail
shkendija-partizanShkendija e Tetoves eshte shpartalluar ne Beograd nga Partizani vendas. Kampionet e Maqedonise, por qe jane nje skuader e gjitha shqipetare nuk kane mundur te marrin nje rezultat pozitiv ne Serbi...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Ballistet injorojne klubin dhe vendosin te shkojne ne Beograd
nga AlbaniaSoccer    E diel, 10 Korrik 2011 14:00    pdfShtypEmail
ballistetBallistet e Tetoves nuk kane pranuar vendimin qe klubi i tyre ne bashkepunim me ate te Partizanit te Beogradit mori disa dite me pare. Ata gjeten nje marreveshje qe ndeshjet ndermjet tyre ne turin...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL