HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Ne fokus/ Hamdi Salihi feston si ultras titullin e Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer    E martë, 17 Maj 2011 22:11    pdfShtypEmail
hamdi_salihi_shekndijaHamdi Salihi ka veshur bluzen e tifozeve tetovar “Ultras Ballistet” duke u bere dhe ai pjese e festes per titullin kampion te Shkendijes. Skuadra nga Tetova ka fituar titullin kampion ne...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Shkendija e Tetoves, per here te pare kampione e Maqedonise
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 14 Maj 2011 23:26    pdfShtypEmail
shkendijaTe gjithe Shqiptaret e Maqedonise sot kane te drejte te ndihen krenar e te festojne. Nje skuader futbolli ka triumfuar mbi te tjerat. Shkendija e Tetoves ka bere te ndihen krenar e te lumtur...
Lexo ma...
 
Skandali / Trajneri i "Maqedonise" fton Armend Alimin, pastaj e refuzon!
nga AlbaniaSoccer    E premte, 11 Shkurt 2011 17:07    pdfShtypEmail
mirsad_jonuz_logoNje ngjarje e cuditshme ka ndodhur me trajnerin e Perfaqsueses se "Maqedonise", Mirsad Jonuz, para ndeshje miqesore me Kamerunin. Ky i fundit, pasi ka mesuar se mbrojtesi Goran Popov eshte demtuari...
Lexo ma...
 
Maqedoni / Sokoli debuton me fitore, shqiptaret ne krye
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Nentor 2010 03:10    pdfShtypEmail
renova1Bylbil Sokoli ka debutuar me fitore ne krye te Renoves. Skuadra shqiptare ka shkaterruar vardarin 4-0 me gola te shenuar brenda 10 minutave nga kater futbolliste shqiptare. Vullnet Emini hapi serine...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL