HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Maqedonia/ Shkëdija e fortë edhe sezonin e ri
nga AlbaniaSoccer    E martë, 02 Korrik 2013 16:11    pdfShtypEmail
shkendijaSituata e paqartë në taborin e Shkëndijës së Tetvoës është pranë zgjidhjes përfundimtare, pasi në skuadër kanë filluar të fryjnë erëra pozitive. Kriza finansiare që ka përfshi...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Gjorgjioski mer mandatin e ri për të drejtuar FFM-në
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 29 Qershor 2013 19:14    pdfShtypEmail
maqedonia harteIlço Gjorgjioski për katër vite të tjera do të jetë në krye të Federatës së Futbollit të Maqedonisë, pasi në Kuvendin e përgjithshëm zgjedhor të mbajtur në Ohër mori përkrahjen e...
Lexo ma...
 
Shkëndija/ Ekipi nga Tetova ka filluar përgatitjet për sezonin e ri
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 29 Qershor 2013 19:03    pdfShtypEmail
shkendijaEdhe klubi futbollistik Shkëndija nga Tetova i ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, derisa nga skuadra një numër i madh i futbollistëve janë larguar duke u angazhuar në skuadra të...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Klubet shqiptare kundër FFM-së
nga AlbaniaSoccer    E diel, 16 Qershor 2013 09:43    pdfShtypEmail
maqedonia hartePërfaqësuesit e skuadrave të Shkëndijës, Renovës, Dritës, Gostivarit, Rufea M, Vrapçishtit, Zajazit dhe Lidhjet e Futbollit nga Tetova, Gostivari, Kërçova dhe Struga kërkojnë nga...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL