Itali/ Capri merr Qaqin, Memushajn - Cani shenon ne miqesore!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 29 Korrik 2013 04:55   Shtyp

edgar caniEdgar Cani ka shenuar golin e pare te takimit dhe golin e pare te tij me fanellen e Capri qe ka fituar 2-0 miqesoren me Komon ne diten kur skuadra firmosi me Ledjan Memushaj dhe me Harrallmb Qaqi.

Ledjan Memushaj rrikthehet ne Capri pas aktivizimit te tij tek Lecce sezonin e kaluar, kurse mbrojtesi Qaqi qe aktivizohet me skuadren kombetare te 21 vjecareve (U-21) kalon tek Capri nga Varese.

Sezonin e sivjetem skaudra e Caprit pritet te kete ne formacionin baze te saj 3 Shqiptare te cilet jane aktivizuar ne nje menyre apo tjeter me skuadren kombetare dhe ate te moshave.

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide