HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Do të largohem, po nuk u shërova
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Shtator 2009 14:43   pdfShtypEmail

nevil_dede_1Ish mbrojtësi i kombëtares shqiptare Nevil Dede vazhdon të jetë i padisponueshëm për skuadrën e tij të re të Tiranës. I kontakuar nga Albaniasoccer.com ai ka pohuar : “Akoma ndiej dhimbje dhe dëmtimi që kam pësuar është shumë i keq. Po vazhdoj me fazat rikuperuese, por akoma ndiej dhimbe e nuk bëhet fjalë që të luaj. Do të presë deri në dhjetor nëse nuk bëhet gjë do të tërhiqem nga futbolli i luajtur”.

Enea Shtrepi

 


busy
komente